Jeigu ant savo transporto priemonės stiklo aptikote įdaužą ar net menkiausią įtrūkimą, nedelskite ir kuo skubiau kreipkitės į stiklų keitimo įmonės. Atsižvelgdami į savo klientų patogumą, visų pirma įvertiname stiklo remonto galimybę ir neskubame imtis stiklo keitimo darbų – siekiame apsaugoti jus nuo didelių materialinių išlaidų. Mūsų prioritetas yra jūsų saugumas, todėl tik nustatę stiklo įtrūkimo tipą, jo užterštumo lygį bei kitus faktorius, pateiksime specialistų išvadas apie stiklo remonto galimybę ar būtinybę stiklą keisti nauju. Tyrimai įrodė, kad laiku atlikti stiklų remonto darbai daugeliu atvejų efektyviai sustabdo stiklo įtrūkimus, todėl transporto priemonė gali būti saugiai eksploatuojama ne vienerius metus. Transporto priemonių stiklo remontas – tai procedūra, kurios nereikėtų atidėti vėlesniam laikui, t. y. į specialistus turėtumėte kreiptis kuo skubiau dėl 3 esminių priežasčių:

Kam reikalingi automobilio stiklų remonto darbai?

  • Įvairios įdaužos ar smulkūs įtrūkimai panaikina pirminį stiklo tvirtumą, todėl sumažėja transporto priemonės saugumas ir padidėja grėsmė vairuotojui bei keleiviams. Tam tikrais atvejais stiklo įtrūkimas gali nukreipti vairuotojo dėmesį ir trukdyti pilnaverčiam matomumui.
  • Iš pirmo žvilgsnio menki ir vos matomi įtrūkimai ar įdaužos, veikiami įvairių aplinkos veiksnių, gali greitai išplisti ir pažeisti didžiąją stiklo dalį. Stipriai pažeistas stiklas turės būti keičiamas nauju.
  • Net ir į mažiausius stiklo įtrūkimus drauge su drėgme gali patekti purvas, dulkės, vanduo. Tokiu atveju stiklo remontas tampa kur kas sudėtingesnis ir ilgesnis.
Uždayti Meniu
SKAMBINTI